مناسب برای کیف پول و جیب
آیا تا به حال فکر می کنم شما می خواهم این نزدیک به ریشه های من .؟

ورق های ضد یخ ouai
یا پیشانی من؟
من بچه ، من بچه! نه ، شما واقعاً نیازی به حضور در گاوچران من نیستید ، و واقعاً لازم نیست اکنون که ریشه های من شروع به چشیدن می کند ، OMG باشید. هنگامی که هیک قرار ملاقات بعدی مو من است!؟

به هر حال، یک غار سرکش از مو در خط مو با رشته که برجستگی و شلیک کردن در زوایای عجیب و غریب وجود دارد، و من معمولا باید به آنها هم محور را به محل با زدن رب مو انعطاف پذیر و اسپری مو .

این کار معمولاً این کار را انجام می دهد ، اما وقتی این کار را نمی کند . سلام به این ورق های ضد فریز OUAI سلام .

(سلام!)

1. "راه" تلفظ می شود.
2. این بوی مانند سفال انبار است.
به طور جدی. می دانید آن بوی که بلافاصله وقتی به یک فروشگاه سفالگری انبار می روید فضای شما را اشغال می کند؟ خوب ، این ورق ها بوی دقیقاً بوی آن می دهند - مانند شمع های ستونی گرانقیمت سفید که دارای نت های مگنولیا ، موم و صندلی های بزرگ و پر از چروک است.

ذهن شما ، من آن را دوست دارم. این بسیار قوی است و مدتی طولانی می شود.

3. اشک بریزید ، لکه دار کنید ، سپس بریزید.
این ورق های بسته بندی شده جداگانه ، که 15 عدد از جعبه آن با قیمت 18 دلار در می آید ، با روغن نرم کننده مو خیس می شوند. شما فقط یک دست را پاره می کنید تا به صفحه برسید ، که مانند یک تکه کاغذ موم پوشیده از روغن است ، سپس ورق روی موهای خود را هر کجا که نیاز به سرخ کردن دارید ، صاف کنید.

ورق های ضد یخ ouai
به دلایلی ، اینها مرا به یاد آن دستمال مرطوب هایی می اندازند که در مرغ سرخ شده کنتاکی دریافت می کنید .
عناصر:

Isopropyl Isostearate ، Polysorbate 20 ، روغن Cocos Nucifera (Coconut) ، روغن Butyrospermum Parkii (Shea) ، روغن معطر (Parfum) ، Steardimonium Hydroxypropyl Panthenyl PEG-7 Dimethicone Phosphate Chloride، Benzyl Salicylate، Hexinnal

4- آنها از نظر لپ تاپ بهتر از کنترل اولیه یخ زدگی هستند.
همانطور که احتمالاً از عکسهای گربه من مشاهده می کنید ، یک ورق بیشتر موهای چنگال را سوراخ می کند ، اما تعداد کمی از تکان دهنده ها دور می شوند. این همه پرواز را نمی کند ، و چند پرواز پرواز با من خوب است ، اما من هنوز 100٪ به این ورق ها برای یخ زدگی شدید اعتماد نمی کنم.

من فکر می کنم این موارد به خوبی همه چیز یک بار در یک زمان مناسب هستند ، اما هرکدام 1.20 دلار هستند. به نظر می رسد برای یک بار استفاده گران است ، اینطور نیست؟ مطمئناً ، وقتی جلسه مهمی دارم ، یکی را در کیف آرایش خود قرار خواهم داددر HomeGoods، و من می خواهم یک Tszuj لحظه آخری به نظرم بهترین باشد ، اما اگر تمام کاری که من انجام می دهم به سمت زمان داستان کودک باشد ، فکر نمی کنم یکی از این موارد را استفاده کنم.

5- اگر از اسپری ریشه موقت استفاده می کنید ، مراقب باشید!
FYI ، اگر از هر نوع اسپری یا مدادی برای پوشاندن ریشه استفاده می کنید ، می خواهید قبل از ورق استفاده کنید - نه پس از آن - ریشه های خود را اسپری می کنید ، زیرا این ورق هر رنگ موقت را بلند می کند (یعنی * ahem * ، چرا می توانید تعداد زیادی موهای سفید دیگر را در عکس "پس از" فوق مشاهده کنید).

ورق های ضد یخ ouai
هنوز هم برخی از اقدامات کوچک گاوچرانگیز…

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها