چرا این بنیاد هنوز کلاسیک فرقه ای نیست؟ در کل؟ گوهر

بنیاد پوست Shiseido Synchro (45 دلار) یک شگفت انگیز با پوشش متوسط ​​از فانتزی بنیاد مایع عاری از روغن برای همه نوع پوست است و قوام نازک آن یادآور سیری بیشتر Dior Diorskin Nude Air است که من چند سال پیش کاملاً وسواس داشتم و هنوز ؟ (هر چند بسیار گرانقیمت).

از آنجا که Synchro Skin دارای پوستی جذاب تر و مات کمتری نسبت به Diorskin Nude Air است ، فکر می کنم طبیعی تر نیز به نظر می رسد ، و همچنین فکر می کنم که حتی در ترساندن منافذ و خطوط ریز من هم بهتر است. بنابراین ، اگر شما یک خانم هستید که با تلاشها و ماجراهای بی شماری زندگی کرده اید و دارای خطوط تجربه ای برای اثبات آن هستید ، این امر می تواند برای شما کاملاً مؤثر باشد (گرچه گربه های مختلف در هر سنی می توانند آن را بپوشند).

این نیز از نزدیک به پوست می نشیند. بعضی اوقات فراموش می کنم که آن را می پوشم. و حتی اگر پوشش متوسط ​​باشد ، اما به اندازه کافی مستحکم است که مقدار زیادی از آن پرده برداری کند.

در این عکس زیر ، من پایه و اساس را بدون پودر یا کانسیلر می پوشم .

یک قهرمان آرایش ناخوشایند چیست؟ از نظر من ، اغلب اوقات زیر لباس زیر آرایش نشده ، محصولی از مجموعه دائمی است که زیر صفحه رادار بسیاری از دوستداران آرایش می پوشد اما مرتباً دنیای من را لرزاند. سریال طولانی مدت Unsung Heroes دارای برخی از موارد مورد علاقه من است .

استفاده از Shiseido Synchro دارای ماندگاری مایع برای پوست دارای طیف گسترده ای SPF 20 در طلای 5 به خودی خود (بدون پودر تنظیم). رژ لب Urban Decay Spellbound است.

با توجه به پوشش ، تا زمانی که به لایه بندی مشکلی نداشته باشید ، می توانید به راحتی آن را کامل کنید. در هر صورت ، پوشش متوسط ​​یا کامل ، اصلاً به نظر نمی رسد یا احساس نمی کنید که آرایش می کنید. برای استفاده از آن ، من معمولاً از انگشتان دست استفاده می کنم (فقط حتماً بطری شیشه ای را قبل از فشار دادن دستگاه پمپ تکان دهید) ، اما یک زیبایی آرایشی یا یک برس بنیادی به همین خوبی کار می کند.

با این حال من آن را کار می کنم ، همیشه کار ساده ای است - هیچ گونه هوشی ای برای پرش از طریق آن یا سایر لوازم خانگی موجود نیست.

11 سایه در سه حالت مختلف (خنثی ، طلایی و رز) وجود دارد و من طلایی 5 را می پوشم ، که برای من یک مسابقه نقطه ای است (زمان رکورد شکسته ، اما من یک NC42 در MAC هستم).

ای کاش رنگ های بیشتری وجود داشت؟ قطعاً رنگهای تیره تر قطعاً می توانند بیشتر استفاده کنند؟ زیرا انتخاب بسیار محدود است (طلایی 5 تاریکی دوم است) ، اما اگر سایه ای پیدا کنید که برای شما مفید باشد ، فکر می کنم عاشق شوید.

سایه های پوست سایزیدو synchro

برای همه انواع پوست و همه سنین بسیار توصیه می شود - به خصوص اگر می خواهید پوستی با ظاهر طبیعی و اصلاً دوست ندارید پایه و لعاب تمام عیار داشته باشید.

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها